Stroj na výrobu ovocných masiek na tvár | Staniceponuk.com
Stroj na výrobu ovocných masiek na tvár

Stroj na výrobu prírodných masiek na tvár z ovocia a zeleniny bez obsahu konzervantov, olova, ortuti či iných dráždivých látok. Absolútne bezpečné a zdravé – zabezpečuje lepšie a rýchlejšie absorbovanie do pokožky. Umožňuje vytvárať vlastné masky v závislosti od vašej pokožky. Možnosť vlastnoručne si vyrobiť rôzne masky na tvár naliatím šťavy z ovocia a zeleniny alebo čaju, mlieka, sójového mlieka, medu, piva, červeného vína, esenciálnych olejov, byliniek, kvetov, vajíčok atď.

Maska sa rovnomerne vytvorí vďaka automatickému systému na ABS tanieriku s maskou, ktorý umožňuje masku naniesť iba naliatím tekutiny bez potreby použitia papierovej masky a bez potreby použiť na jej tvarovanie lyžičku. Umožňuje tak zabezpečiť lepšie priľnutie masky k tvári.

Stroj je tichý, automatický a ľahko sa ovláda. Jediné spúšťacie tlačidlo ovláda všetky programy. Kliknutím na tlačidlo spustenia prepnete alebo potvrdíte režim výroby masky a režim čistenia. Úsporný a praktický spôsob, ako sa doma postarať o svoju krásu. Dodržiavajte uvedené podrobné kroky prevádzky.

Ľahké čistenie. Ak budete pridávať rovnaké ovocie, môžete stroj používať nepretržite bez čistenia. Ak použijete iné ovocie, môžete stroj očistiť vodou tak, že stlačíte pravé tlačidlo. Nemusíte stroj otvárať ani čakať, kým sa voda vychladí. Jednoducho stroj použite tak, že stlačíte tlačidlo. Ide o pohodlný a tiež časovo a energicky úsporný postup.

Upozorňujeme, že stroj neposkytuje funkciu odšťavovania ovocia. Pred vytvorením masky si pripravte 20 ml šťavy a zmiešajte šťavu s vodou v potrebnom pomere podľa pokynov. (Balenie obsahuje jednu fľaštičku kolagénových tabliet, obsahuje 30 ks kolagénových tabliet vo fľaštičke. Náš kolagén má certifikáciu FDA, je bezpečný a neškodí životnému prostrediu. Môžete ho používať bez obáv.)


>>> viac elektroniky

Stroj na výrobu ovocných masiek na tvár

  • Kód produktu: FMM14
  • Dostupnosť: Skladom
  • €85,00   €55,00


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

Čierna lupacia hĺbkovo čistiaca pleťová maska

Čierna lupacia hĺbkovo čistiaca pleťová maska

Prelomová maska, ktorá sa odlupuje, aby poskytla silné čistiaci a zosvetľujúci efekt! Táto efektívn..

€12,99 €18,00

Omladzujúce kolagénové sérum na tvár s Aloe Vera proti vráskam

Omladzujúce kolagénové sérum na tvár s Aloe Vera proti vráskam

Zaobstarajte si toto úžasné a excelentné Omladzujúce kolagénové sérum na tvár s Aloe Vera proti vrás..

€19,99 €29,99

Nový pílingový čistič tváre

Nový pílingový čistič tváre

Pokožka predstavuje najväčší orgán ľudského tela. Zároveň je tiež najviac zaťažovaná vonkajšími aj v..

€42,99 €85,99

Štítky: ovocie, tvár, maska, stroj