Silikónový kryt na medzeru medzi linkou a sporákom (Sada 2)
Silikónový kryt na medzeru medzi linkou a sporákom (Sada 2)

Zabráňte tomu, aby vám jedlo a omrvinky padali do medzery medzi vašim sporákom a linkou a povedzte zbohom mastným škvrnám a rastu baktérií!

MNOHO ÚČELOVÝ KRYT NA MEDZERU MEDZI SPORÁKOM A LINKOU; prekryje medzeru medzi vašim sporákom a linkou, rovnako ako aj iné medzery vo vašej kuchyni, v dome, či kancelárii.

KRYTY NA MEDZERY V DOMÁCNOSTI A MEDZI SPORÁKOM A LINKOU. SÚ DOSTUPNÉ V TROCH MATNÝCH FARBÁCH S HLADKÝM A ANTISTATICKÝM POVRCHOM A GUMENOU VNÚTORNOU STRANOU NA ZABEZPEČENIE TOHO, ABY KRYTY DRŽALI V MEDZERE NA LINKE PEVNE.

TRVANLIVÉ A TEPELNE ODOLNÉ - KRYTY NA MEDZERI V LINKE SÚ VYROBENÉ V PRÉMIOVEJ KVALITE, POTRAVINOVÝ SILIKÓN ROBÍ VÝROBOK EXTRÉMNE TRVANLIVÝM, ODOLNÝ VOČI TEPLOTÁM AŽ DO 232°C A NEZVLNÍ SA.

JEDNODUCHÉ NA ČISTENIE A JEDNODUCHÉ NA INŠTALÁCIU - VĎAKA JEDNODUCHÉMU DIZAJNU JE ĽAHKÉ ICH ČISTIŤ A UDRŽIAVAŤ: JEDNODUCHO ICH  UTRITE, OPLÁCHNITE V UMÝVADLE ALEBO UMIESTNITE NA VRCHNÚ PRIEHRADKU DO UMÝVAČKY. KRYT NA MEDZERY V LINKE TVARU "T" JE NAVRHNUTÝ TAK ABY DRŽAL MEDZI POVRCHMI PEVNE.

OREZATEĽNÝ ABY SA PRISPOSOBIL VEĽKOSTI - KRYTY NA MEDZERY V DOMÁCNOSTI A MEDZI LINKOU A SPORÁKOM SÚ VYROBENÉ TAK, ABY SA PRISPOSOBILI VAČŚINE DĹŽOK SPOTREBIČOV ALEBO MOŽU SA OREZAŤ ABY SEDELI VAŠIM INDIVIDUÁLNYM POTREBÁM.

VEĽKOSŤ - 21 X 2.15 X 0.5 palcov


Silikónový kryt na medzeru medzi linkou a sporákom (Sada 2)

  • Kód produktu: SSCGC10
  • Dostupnosť: Skladom
  • €20,00   €14,99


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Štítky: silikón, medzera, kryt