Opakovane použiteľné a bezpečné naťahovacie vrchnáky (6KS)
Opakovane použiteľné a bezpečné naťahovacie veká (6KS)

Neradi vyhadzujete peniaze za umelohmotné obaly, ktoré môžete použiť len raz? Nenávidíte prehrabávanie sa vo vašich skriniach, aby ste našli perfektný vrchnák?

Tieto naťahovacie opakovane použiteľné úložné veká perfektne zakryjú takmer akékoľvek jedlo, misku, tanier alebo veľkú zeleninu a ovocie.

Sú vyrobené z vysoko kvalitného, potravinového silikónu, tieto veká sú rýchlejšie, pevnejšie, lacnejšie a efektívnejšie, ako tie toxické, krehké plastové obaly. Nahraďte stratené veká alebo si uskladnite do chladničky zvyšok večere, nedopité plechovky sódy, veľké ovocie ako vodný melón či ananás alebo jedlo pre zvieratá a ďalšie!

AKO ICH POUŽÍVAŤ

 • Uistite sa, že sú čisté a suché.
 • Pre najlepšie výsledky si vyberte správnu veľkosť na pokrm alebo nádobu, ktorú chcete prikryť. Mali by ste použiť tú, ktorá je trochu menšia ako vec, ktorú idete prikryť, aby vám to sadlo natesno. Ak použijete príliš malé veko, môže vám vyskočiť, takže si to prispôsobte podľa potreby.
 • Vezmite si ho s dvoma rukami za okrúhle ušká na vonkajšej strane.
 • Natiahnite ho smerom von, až kým veko nebude väčšie, ako nádoba a potom ho umiestnite na jednu stranu,
 • Pokračujte v pritláčaní a upevnite druhú stranu aby sa objekt uzavrel. Ak je to nutné, tak si ho podľa potreby prispôsobte smerom nadol.
 • Akonáhle je umiestnené, bude slúžiť ako silné a pevné veko, ktoré neskĺzne.
 • Ak ho chcete otvoriť, potiahnite smerom von za dlhšie uško. keď sa uvoľní, zdvihnite ho a odstráňte.
 • V prípade zašpinenia je úplne bezpečné použiť umývačku riadu, len ho umiestnite na vrchný regál.

KDE SA POUŽÍVAJÚ

 • Zbytky jedla. Uskladnite jedlo priamo na panvici, hrnci, nádobe, či hrnci v ktorom ste ho varili. Nemusíte umývať žiadne veci navyše, len zakryjete a odložíte na neskôr.
 • Nedopité nápoje. Či je to v pohári, šálke alebo plechovke, môžete si nápoj veĺmi jednoducho odložiť na neskôr a keďže priestor zostane vzduchotesne uzavretý, bude čerstvejší, keď ho pôjdete dopiť.
 • Čerstvé ovocie. Ananás a melón môžu byť náročné na uskladnenie. S týmto je to ale jednoduché. Jednoducho sa natiahne cez neskonzumovanú polovicu a vnútro zostane svieže.
 • Jedlá na cesty. Keď si so sebou beriete jedlo na cestu, alebo so sebou nesiete niečo čerstvé na večierok, zakryte ho v akejkoľvek nádobe a ochráňte ho.
 • Jedlo v chladničke. Vzhľadom na to, že vytvárajú možnosť naskladať nádoby na seba, sú ideálne na ušetrenie miesta v chladničke.
 • Ochrana pred zašpinením. Vďaka tomu, že sa môžu používať v mikrovlnke, môžete veko pri zohrievaní špagiet, alebo iného jedla, ktoré je náchylné na prskanie, nechať na nádobe a vnútro vašej rúry zostane čisté.

VLASTNOSTI

Vynikajúca kvalita. Dajte si pozor na podobne vyzerajúce produkty. Naše boli dôkladne otestované a sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa nerozthne ani neskĺzne. Napriek pevnej konštrukcii sa rozťahujú lepšie a vytvárajú lepšie veko.

Super naťahovacie. Univerzálny dizajn umožňuje, aby sa tieto veká natiahli do akéhokoľvek tvaru a aby vytvorili vzduchotesné uzavretie. Vďaka obohateniu o elasticitu, sa tieto veká môžu roztiahnuť, aby sedeli na nádobých mnohých tvarov a veľkostí, aby ju uzatvorili a pevne držali.

Ľahko prispôsobiteľné. Majú okrúhly tvar, ale sú efektívne pri rôznych nádobách s rôznymi tvarmi. Na štvorcové a obdĺžnikové nádoby ich umiestnite rovnako ľahko, ako na oválne. V každom sete je niekoľko veľkostí, takže máte istotu, že máte jeden k dispozícii, nech už budete potrebovať prikryť čokoĺvek.

Opätovne použiteľné. Na rozdiel od plastových obalov, vreciek a iných jednorazových pomôcok na skladovanie, je ich možné použiť znova a znova. Zachovajú si tvar a svoju funkciu mnoho rokov a navyše sa dajú jednoducho umyť, keď sa zašpinia.

Odolnosť voči teplotám. Môže sa používať aj v chladnom či horúcom prostredí, takže ich môžete použíť v mrazničke, chladničke, mikrovlnke, klasickej rúre a podobne.

Vhodné do umývačiek riadu. Vďaka silikónovej konštrukcii sa jednoducho umýva aj ručne, ale pre väčšie pohodlie môže sa umývať aj v umývačke riadu.

Extra priľnavá. Materiál je sám o sebe dosť lepkavý, ale na vnútornej strane je pridané extra vyvýšenie, aby sa zabezpečila mimoriadna príľnavosť na hladších materiáloch, ako je napríklad sklo.Opakovane použiteľné a bezpečné naťahovacie veká (6KS)

 • Kód produktu: RSSSL44
 • Dostupnosť: Skladom
 • €19,99   €13,99


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

Pohár na kávu objektív na kameru

Pohár na kávu objektív na kameru

PrehľadZdôraznite lásku akéhokoľvek fotografa k „hre so svetlom“ of vďaka hrnčeku na kávu v štýle ob..

€12,99 €32,99

Štítky: jedlo, veká, silikón