Najpredávanejší Bluetooth stopovač | Staniceponuk.com
Najlepší Bluetooth stopovač

Najpredávanejší Bluetooth stopovač na svete sa práve zmenšil o 25 %. Stopovač Tile Mate si môžete jednoducho pripnúť na kľúčenku či čokoľvek iné, čo nechcete stratiť, prípadne to potrebujete vždy rýchlo nájsť.
Prezváňajte si veci. Pomocou svojho smartfónu môžete spustiť zvonenie stopovača Tile Mate, keď je nablízku, no nevidíte ho. O pomoc môžete požiadať aj ostatných. Nie je váš stopovač Tile tam, kde ste ho nechali? V komunite Tile môžete anonymne požiadať o pomoc. Keďže sa svetovo predalo už vyše 5 miliónov zariadení Tile, ide o najväčšiu sieť strát a nálezov na svete.
Nájdite si telefón. Neviete nájsť svoj telefón? Jednoducho dvakrát stlačte tlačidlo na svojom zariadení Tile Mate a váš telefón začne zvoniť – aj v prípade nastavenia tichého režimu!
Výdrž batérie: Rok od dodania. Nabíjanie: Žiadne. Všetky merania aktivity a výpočty sú približné. Presnosť závisí od rôznych faktorov vrátane fyziológie, polohy zariadenia a rôznych pohybov.
Pozrite si poslednú známu polohu. Bezplatná aplikácia Tile s jednoduchým použitím si zapamätá posledné miesto a čas, kedy zaregistrovala váš stopovač Tile. Ak ste ho teda niekde nechali, budete vedieť, kde hľadať.
Tile Mate predstavuje najľahší, najrýchlejší a najspoľahlivejší spôsob, ako nájsť váš telefón, kľúče alebo čokoľvek iné! Keďže sa svetovo predalo už vyše 5 miliónov zariadení Tile, ide o najväčšiu sieť strát a nálezov na svete. Podporované sú zariadenia používajúce systém iOS 8.1 a novší: iPhone (vydané v roku 2011 alebo neskôr): 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7 a 7 Plus. iPad (vydané v ro2012 alebo neskôr): 3. generácia, 4. generácia, Air iPad Mini, iPod Touch, Apple Watch. Podporované zariadenia používajúce Android 4.4 alebo novší (KitKat alebo Lollipop): OnePlus One, Samsung Galaxy S5*, S6*, S7*, S8* Samsung Note 4*, Note 5*, HTC One*, HTC One M8*, LG Nexus 4*, 5*, 6*. *DÔLEŽITÉ – Upozorňujeme, že spojenie stopovača a aplikácie Tile je ovplyvnené známym problémom s rozhraním Bluetooth v zariadeniach, ktoré používajú Android 6.0.0 (Marshmallow). Zdá sa, že vo verzii Android 6.0.1 sa problém s pripojením už nevyskytuje. Google už začal s vydávaním verzie 6.0.1, preto si nezabudnite OS aktualizovať hneď, ako bude k dispozícii pre vaše zariadenie. >>> viac gadgets

Najlepší Bluetooth stopovač

  • Kód produktu: BBT102
  • Dostupnosť: Skladom
  • €34,99   €29,99


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

TrackR pre auto

TrackR pre auto

TrackR je drobné zariadenie, ktoré umožňuje sledovať auto pomocou smartfónu.Znie vám to povedome: za..

€36,00 €48,00

Rozdeľovač slúchadiel pre iPhone

Rozdeľovač slúchadiel pre iPhone

Teraz môžete robiť oboje. Počúvať hudbu a volať s priateľmi a zároveň si pomocou tohto skvelého rozd..

€28,00 €35,00

CamPlus – Sada objektívov

CamPlus – Sada objektívov

Zmeňte svoj smartphone na kvalitný DSLR fotoaparát. Robte úžasné fotografie vďaka našej CamPlus sade..

€19,90 €35,00

Štítky: Bluetooth, Stopovač