Soeks Eco Tester
Soeks Eco TesterECOTESTER V2 - 2-v-1 Detektor radiácie a tester dusičnanov v potravinách

Môžeme vám navrhnúť radšej vylepšenú verziu SOEKS ECOVISOR 5-v-1?

Presné merače osobnej radiácie, ktoré majú presnosť až na mikro sieverty (uSv) sú zvyčajne veľmi drahé, ale my ponúkame osobný merač osobnej radiácie a kvality potravín ponúkajúci vysokú kvalitu za dostupnejšiu cenu – Ecotester 2-v-1 detektor radiácie a tester dusičnanov v potravinách.

Pre starostlivého spotrebiteľa ide o najspoľahlivejší a najjednoduchší spôsob, ako monitorovať vystavenie radiácii, a zároveň o užitočný nástroj, ktorý odstráni potraviny obsahujúce zvýšené hladiny chemikálií z vašej stravy.

EcoTester SOEKS meria hladinu radiácie a poskytuje informácie o hladinách iónových žiarení Gamma – Beta – ide o druh radiácie, ktorý je škodlivý pre ľudské zdravie, poškodzuje ľudskú DNA a spôsobuje rakovinu.

EcoTester V2 sa dá používať nepretržite vďaka USB káblu a funguje ako zariadenie na včasné varovanie v podobe Geigerovho počítača, ktoré monitoruje radiáciu na pozadí a upozorňuje na ňu prostredníctvom zvukových a vizuálnych upozornení o zvýšených hladinách radiácie v prostredí. Pomôže vám tak overiť si kvalitu potravín.

EcoTester obsahuje aplikáciu na testovanie dusičnanov. Kovovú sondu je možné vložiť do potravín, ovocia a mäsa, ako aj do spracovaných mäsových výrobkov a skontrolovať tak hladiny dusičnanov a sodíka, prípadne dusičnanu draselného a iných dusičnanov, ktoré potravinárske spoločnosti dávajú do údeného mäsa, aby zachovali jeho farbu, zabránili plesniveniu tukov a obmedzili rozvoj baktérií. Potraviny, ktoré boli vystavené umelým hnojivám, chemickým konzervačným látkam alebo otravám proti škodcom, budú dosahovať veľmi vysoké hladiny dusičnanov, čo znamená, že je lepšie sa im vyhnúť. Organicky dopestované plodiny budú vykazovať nižšie hladiny dusičnanov (v závislosti od pestovateľa). Na vystavenie dusičnanom sú extrémne náchylné malé deti, u ktorých môžu dusičnany spôsobiť rozvoj syndrómu modrej masky u novorodencov.

Vegáni, vegetariáni, vyznávači raw stravy a osoby, ktoré majú rôzne zdravotné ťažkosti, ako sú alergie, astma, hepatitída či obličkové kamene alebo nízka hladina žalúdočných kyselín, môžu byť na účinky dusičnanov veľmi citliví.

Ecotester 2-v-1 detektor radiácie a tester dusičnanov v potravinách ponúka zoznam potravín, ktoré sú bežne konzumované a prostredníctvom vizuálnych a zvukových správ vás upozorní na zvýšené hladiny nitrátov, aby ste sa mohli o vhodnosti potravina na konzumáciu rozhodnúť informovane.


Funkcie:

127 bodov merania
Geigerov-Müllerova tubica meria ionizované gamma-beta lúče
Rozsah radiácie uvedeného obsahu dusičnanov v mg/kg – od 20 do 5 000
Rozsah uvedenej radiácie na pozadí, mcSv/h od 0,03 do 1 000
Rozsah uvedenej radiácie na pozadí, mcR/h od 3 do 100 000
Registrovaná energia gamma radiácie od 0,1
Čítania už do 10 sekúnd
Numerické a grafické zobrazenie jasu, informatívny farebný TFT displej 128x160
Nabíjanie a dodávka energie pre nepretržité spustenie cez mini-USB
Jednoduchá správa nepretržitej premávky na 10 hodín – vizuálne a hlasové upozornenia
Veľkosť produktu: 5" 5/8 x 1" 7/8 x 3/4 Hmotnosť produktu: 2,5 oz
Čo je zahrnuté

EcoTester V2 2 v 1
Manuál s certifikátom o záruke
2 AAA alkalické batérie
2-ročná záruka

Soeks Eco Tester

  • Kód produktu: SET541
  • Dostupnosť: Skladom
  • €95,00   €49,00


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

ONYCOSOLVE Protiplesňový sprej

ONYCOSOLVE Protiplesňový sprej

OnycoSolveProtiplesňový sprej na chodidlá a nechty, ktorý uľavuje od svrbenia a nadmerného poteniaZL..

€31,90 €50,00

PapiSTOP je prírodný krém

PapiSTOP je prírodný krém

Čo je to:PapiSTOP je prírodný krém, ktorý pomáha zbaviť pokožku papilómov a bradavíc v pohodlí domov..

€31,90 €49,00