Inteligentný digitálny vodotesný batoh | Staniceponuk.com
Inteligentný digitálny vodotesný batoh
Tento ruksak je vytvorení špeciálne pre ľudí, ktorí sa jednoducho nedokážu nabažiť svojich obľúbených digitálnych postáv a ďalších bytostí. Ide o prvý inteligentný ruksak na svete, ktorý mení obyčajný ruksak na digitálny chodiaci billboard, na ktorom sa prehrávajú obľúbené digitálne postavičky v pixelovej podobe. Ide o ruksak pre ľudí, ktorí si trúfajú odlišovať sa a nevadí im, keď ich ostatní budú považovať za prívržencov kybernetického sveta.

Predstavte si digitálne plátno, ako je napríklad Skicár vo Windowse, kde mriežka ponúka priestor na vytvorenie digitálnych obrázkov. Teraz si predstavte, že tento obrázok si môžete umiestniť na ruksak.

Pridajte k tomu super animácie, ako sú žmurkajúca hviezda alebo vybuchujúci balón, prípadne čokoľvek iné, čo vám napadne, a získate spomínaný ruksak. Krása tohto ruksaku je v tom, že vás nikdy nezväzuje obmedzeným počtom obrázkov, nákresov, herných postáv a miniaplikácií, ktoré môžete na jeho LCD panel umiestniť.

Práve naopak ruksak vám umožňuje vytvoriť si vlastnú digitálnu animáciu, ktorá sa na ňom bude zobrazovať. Nepotrebujete na to navyše ani samostatný počítač. Stačí vám smartfón a môžete začať objavovať svoj skrytý kreatívny talent. Integrovaná LCD obrazovka na ruksaku je natoľko originálna, že si ani neuvedomíte, že je to obrazovka. Je navrhnutá tak, aby pôsobila nenápadne, skoro ako plne integrovaná súčasť ruksaku.

Najlepšie na tom však je, že obrazovka je odolná a trvácna. Ako ruksak určený najmä na nosenie vonku vám umožňuje predviesť vašu kreativitu a vyniknúť v dave, preto je vytvorený tak, aby odolal nárazom a otrasom, ktoré by inak mohli citlivú elektroniku poškodiť. Chránené tak budú navyše aj veci, ktoré si odložíte do jeho vnútra. Ponúka mnoho vreciek a priečinkov, vďaka čomu si môžete veci efektívne usporiadať. Tento ruksak nie je len ďalšou taškou na chrbte. Ide totiž aj o vyjadrenie vašej kreativity a jedinečnej osobnosti.

Inteligentný digitálny vodotesný batoh

  • Kód produktu: SDWB45
  • Dostupnosť: Skladom
  • €129,80   €64,90


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

ONYCOSOLVE Protiplesňový sprej

ONYCOSOLVE Protiplesňový sprej

OnycoSolveProtiplesňový sprej na chodidlá a nechty, ktorý uľavuje od svrbenia a nadmerného poteniaZL..

€31,90 €50,00

PapiSTOP je prírodný krém

PapiSTOP je prírodný krém

Čo je to:PapiSTOP je prírodný krém, ktorý pomáha zbaviť pokožku papilómov a bradavíc v pohodlí domov..

€31,90 €49,00