Be White - NAŠA NAJSILNEJŠIA BIELIACA RECEPTÚRA
Be White - NAŠA NAJSILNEJŠIA BIELIACA RECEPTÚRA!

NAŠA NAJSILNEJŠIA BIELIACA RECEPTÚRA!

BIELE ZUBY ZA 10 MINÚT.


Sú káva, červené víno, čaj a ostatné neresti pre dobro vášho úsmevu až priveľa?

Luxusný bieliaci systém Be White bol vytvorený pre príbeh o návrate vášho nového belšieho a sebavedomejšieho úsmevu.


3 JEDNODUCHÉ KROKY

Naneste si do úst bieliaci gél pomocou striekačky.

Vložte násadu a aktivujte bieliace svetlo. Nechajte pôsobiť 10 až 30 minút.

Opláchnite si akýkoľvek nadbytočný gél a obdivujte výsledok. Pre dosiahnutie plnohodnotných výsledkov opakujte 7 až 10 dní. 


VYROBENÉ V USA 

NEOBSAHUJE PEROXID

NEOBSAHUJE GLUTÉN

NEOBSAHUJE SULFÁTY ANI PARABÉNY

CERTIFIKOVANÉ ORGANICKÉ ZLOŽENIE


Tento prípravok využíva prírodnú silu jedlej sódy a oleja zo semiačok brusnice na bezpečné vybielenie zubov o 2 – 8 odtieňov za 7 dní bez poškodenia skloviny. Aloe Vera a harmanček pomáhajú utíšiť citlivé zuby, pričom zároveň nepoškodia vaše zuby a zabezpečia vám získanie spokojného a zdravého úsmevu. Profesionálne výsledky tak dosiahnete už po 1 ošetrení.


VYROBENÉ PRE CITLIVÝ ÚSMEV – Toto je odpoveď pre všetkých ľudí, ktorí nemôžu používať tradičné agresívne spôsoby bielenia zubov založené na použití peroxidu, no chcú dosiahnuť rovnaké výsledky. 


VERZIA DELUXE S KOMPLETNÝM VYBAVENÍM - 5X žiarivé modré LED s integrovaným časovačom – 3X 5ml striekačka s prírodným botanickým gélom – 2X BONUSOVÉ prispôsobiteľné násada na zuby Thermaform – 1X patentovaná univerzálna pohodlná násada – štýlový obal s tropickou palmou.


LEPŠIE NEŽ BIELIACIE PÁSIKY, PERÁ A ZUBNÉ PASTY. Naša patentovaná univerzálna pohodlná násada a BONUSOVÉ prispôsobiteľné násady Thermoform poskytujú úplné pokrytie pri zahryznutí hornými aj dolnými zubami. Systém Be White umožňuje gélu preniknúť do dutiniek medzi zubami a vybieliť aj stoličky, vďaka čomu sa zabezpečí rovnomerný bieliaci efekt.

Be White - NAŠA NAJSILNEJŠIA BIELIACA RECEPTÚRA!

  • Kód produktu: BW5464
  • Dostupnosť: Skladom
  • €65,00   €39,00


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá