Silisponge Original - Jemný silikónový aplikátor na make-up

PLYTVANIE PRODUKTAMI JE UŽ HISTÓRIOU, PRETOŽE TERAZ, SAMOZREJME, NENASAJE NIĆ!

Množstvo tekutých alebo krémových produktov, ktoré potrebujete je teraz o polovicu menší v porovnaní s použitím pomocou štetca alebo špongie. Na roztieranie produktu si treba zvyknúť, nakoniec konečné rozotretie sa vždy môže dokončiť s oválnym štetcom alebo klasickou špongiou (napríklad beautyblender), čo znamená, že umývanie oválneho štetca alebo špongie bude minimalizované a vydžia oveľa dlhšie.

JE TO HYGIENICKÉ!

Je ideálna pre ľudí, ktorí nemajú radi špinavé prsty počas nanášania make-upu. A stavím sa, že si dokážete predstaviť, že čistenie TOHTO APLIKÁTORA vám doslova nezaberie viac úsilia, ako len namydliť ho a upláchnuť trochou vlažnej vody. Ak ste profesionálny vizážista, dokážete si predstaviť, aké je vzrušujúce, že to môžete použiť na jednej klientke/modelke, vyčistiť to pomocou odličovadla a dezinfekčného spreja a potom to ihneď môžete použiť na ďalšej klientke/modelke? Zahadzovanie jednorazovej špongie sa môže úplne minimalizovať! 

AKO SA TO POUŽÍVA

Vezmite si čo najmenšie množstvo krémového/tekutého produktu a nanášajte ho krúživými pohybmi alebo smerom z predu do zadu, až kým sa viac neprestane roozotierať.

Na rozotretie a zafixovanie opakovanie prikladajte, venujte pozornosť okrajom (sánka, vlasová línia, okolie očí). Držte strany a zložte, ak chcete aplikovať detailne a bodovo.

Opakujte a vytvorte si prekrytie podľa vlastnej potreby.


>>> viac kozmetických prípravkov

Silisponge Original - Jemný silikónový aplikátor na make-up

  • Kód produktu: SO365
  • Dostupnosť: Skladom
  • €12,99


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Štítky: silikón, aplikátor, krása