TrackR – udržte si prehľad o svojom aute|Staniceponuk.com

TrackR je drobné zariadenie, ktoré umožňuje sledovať auto pomocou smartfónu.

Znie vám to povedome: zaparkujete auto na parkovisku a idete nakupovať, no keď sa vrátite neviete ho nájsť? Netušíte, kde ste zaparkovali! Musíte preto skúšať stláčať tlačidlo na kľúčoch od auta, aby sa spustil alarm. Musíte preto prechádzať po parkovisku a hľadať, kde sa auto ozve. Ak je horúci letný deň, môže to byť o to nepríjemnejšie.

Niekto vám možno poradí namontovať si GPS systém, aby sledoval vaše auto namiesto vás. Taký systém je však vrátane mesačných poplatkov za službu poriadne drahý.

Dobré správy sú, že svoje auto môžete teraz sledovať novým a veľmi rozumným spôsobom! Toto čarovné zariadenie vytvorila spoločnosť z Kalifornie. Ide o drobné zariadenie prepojené so smartfónom, ktoré sa práve dostalo na trh. Je to pritom všetko, čo potrebujete, aby ste mali auto v bezpečí.

Ako to funguje?

Je to jednoduché! V telefóne si nainštalujte bezplatnú aplikáciu TrackR, pripojte aplikáciu k zariadeniu a je to! Jednoducho pripojte zariadenie TrackR na ľubovoľný predmet, o ktorom chcete mať prehľad. Celý proces nastavenia netrvá ani 5 minút.

Zariadenie si môžete pripnúť ku kľúčom, na kufrík, peňaženku, technické zariadenie či čokoľvek iné, čo nechcete stratiť. Takýto predmet môžete následne pomocou aplikácie TrackR nájsť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vieme, aké je to stresujúce, keď musíte platiť drahé mesačné poplatky za systémy GPS alebo sledovacie služby. Práve preto vzniklo zariadenie TrackR. Toto zariadenie vám umožní sústrediť sa v živote na dôležitejšie veci.
TrackR pre auto

  • Kód produktu: CTR241
  • Dostupnosť: Skladom
  • €48,00   €36,00


Dostupné možnosti


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

Ochranná prikrývka na predné okná

Ochranná prikrývka na predné okná

Ochranná prikrývka na predné okno je obojstranná prikrývka na čelné sklo, ktorú môžete používať v ho..

€18,99 €38,00

Najlepší Bluetooth stopovač

Najlepší Bluetooth stopovač

Najpredávanejší Bluetooth stopovač na svete sa práve zmenšil o 25 %. Stopovač Tile Mate si môžete je..

€29,99 €34,99

Štítky: trackr, tech, udržať si prehľad, zariadenie proti krádeži