Pup - najlepšie pripojený vreckový skener | Staniceponuk.com

Šikovný skener Pup: Rýchly/drobný skener, obrys, ktorý skenujete s laserami.

S ním je skenovanie rýchle a jednoduché: knihy, obrázky, mapy, kresby...budete ho milovať!

Používanie skenera nie je obvykle tou najpriateľnejšou používateľskou skúsenosťou, ktorú budete mať. Pretože musíte nájsť svoj skener, ktorý je zrejme pod 5 krabicami. Potom ho musíte pripojiť k vášmu počítaču, ktorého ovládače zrejme ani nie sú nainštalované alebo už zastaralé. Potom musíte každý dokument, ktorý chcete oskenovať, dať osobitne do zariadenia a čakať na každý asi 2 minúty. Pup je super jednoduchý skener, ktorý funguje rovnako ako kamera a oskenovanie každej veci, ktorú chcete zdigitalizovať zaberie len niekoľko sekúnd.

Funguje to tak, že najprv vyberiete nastavenie, ako by ste to chceli oskenovať, a čo by ste s tým chceli spraviť, keď to už bude oskenované, potom podržíte Pup šikovný skener nad tým, čo chcete oskenovať, a lasery prečítajú a ukážu vám presne to, čo chcete oskenovať. Potom len jednoducho stlačíte gombík na spustenie skenovania, dokument osvetlí záblesk a oskenuje to v priebehu sekúnd.

Je perfektný na zachovanie detských kresieb, posielanie výdavkov na váš účet, uskladnenie a uloženie dôležitých dokumentov, zachytenie dôležitých informácií v učebniciach a ešte viac. Pup môže dokumenty oskenovať dokonca aj priamo do Microsoft Word a Excel na okamžité editovanie.

Predtým ako oskenujete dokument, môžete si vybrať z pár rozličných vecí, ktoré chcete robiť s vašou novo oskenovanou vecou, ako zdieľať to prostredníctvom mailu alebo sociálnych médií, uložiť to v zariadení, poslať to do vášho počítača, poslať to na váš obľúbený cloudový úložný softvér, či dokonca poslať to do vašej tlačiarne.

Pup šikovný skener po oskenovaní vašej položky odstráni svetelné odrazy v obrázku, odstráni zakrivenia z kníh alebo čudne zarovnaných dokumentov, nastaví rotáciu, automaticky skomprimuje obrázok aby bol súbor menšej veľkosti, nastaví ostrosť, plus ešte viac.

Pup šikovný skener riadený laserom, je poháňaný vnútornou batériou, ktorá vydrží až do 12 hodín alebo 1000 skenov, pripája sa priamo na vašu domácu Wi-fi, keď nemáte prístup na internet, tak na jeho úložisku môžete uložiť až do 10 000 skenov a je schopný oskenovať dokument takmer akejkoľvek veľkosti od A3 až po A8.>>> viac gadgets

Pup - pripojený vreckový skener

  • Kód produktu: PCPS110
  • Dostupnosť: Skladom
  • €169,00   €99,00


Dostupné možnosti


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Štítky: skener