Kryt na klávesnicu so skratkami Photoshopu pre MacBook/Apple klávesnice

Dobrý pomocník pre používateľov Photoshopu, zvýši vašu PS rýchlosť na takú, akú majú experti. Už žiadna frustrácia pri hľadaní ktorý kláves je ktorá skratka PS.

Každá silikónová pokožka XSKN je lisovaná za tepla aby sa zaistilo, že bude perfektne sedieť a každá farba je namaľovaná ručne s použitím silikónovej farby, ktorá je tepelne zaistená v silikónovej klávesnici, aby sa spojili, robí ju trvanlivou, odolnou voči prasknutiu a umývateľnou.

XSKN je tvorcom povrchu silikónovej klávesnice a pokračuje v hľadaní najlepšej kvality silikónu, aby sa zaistil ten pocit organického kašmíru. XSKN povrch handscreen klávesnice je vecou, ktorá sa nedá nahradiť prístrojmi.

Jemný, ultra tenký a umývateľný. Prepracovaný dizajn nízkych klávesníc, aby vám zabezpečil lepší pocit pri písaní, obzvlášť po dlhej dobe písania. Je kompatibilná s MacBook Air 13", MacBook Pro 13", 15", 17", Retina 13" 15", 17", Retina 13" 15" a Apple Aluminium Wireless klávesnicou, ktorá bola vyrobená pred rokom 2014 (Magic Keyboard vyrobené v roku 2015 nie sú kompatibilné). Dostupné v oboch US(ANS) a EU (IOS) verziách.
>>> viac gadgets

Kryt na klávesnicu so skratkami Photoshopu pre MacBook/Apple klávesnice

  • Kód produktu: PSKCMK
  • Dostupnosť: Skladom
  • €12,99


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Štítky: klávesnica, kryt